18 lat Wydziału UTH w Płońsku. Relacja z Gali

18 lat minęło jak jeden dzień… Wydział Zamiejscowy w Płońsku Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej wkroczył w dorosłość. 6 lipca odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 18-lecia oraz rozdanie dyplomów absolwentom z płońskiego wydziału UTH.

Uroczystość odbyła się w Restauracji Marco w Płońsku. Gala zgromadziła całą społeczność akademicką - Władze, kadrę naukowo-dydaktyczną, absolwentów i studentów, pracowników, szerokie grono przyjaciół oraz byłych i obecnych pracowników Wydziału.

Uroczystość swoją obecnością uświetnili – Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Powiatu Płońskiego Andrzej Stołpa, Wiceburmistrz Miasta Płońsk Teresa Kozera, Wójta Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski oraz Ksiądz Proboszcz Zbigniew Sajewski.

Na ręce JM Rektor dr Iwony Przychockiej, prof. UTH i Dziekana Wydziału gen. dyw. dr. inż. Stanisława Krysińskiego, prof. UTH złożono szereg gratulacji i wyrazów uznania. Miłym akcentem tej części uroczystości było przyznanie przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika pamiątkowego medalu „Pro Masovia” za istotny wkład Wydziału w rozwój Mazowsza.

Wyróżnienia otrzymały również osoby zasłużone dla Wydziału w Płońsku - byli Dziekani, przedstawiciele kadry naukowo-dydaktycznej, pracownicy oraz studenci.

Absolwenci odebrali dyplomy, a ich birety poszybowały w górę!

Po części oficjalnej, podziękowaniach od absolwentów, pamiątkowych zdjęciach, przyszedł czas na poczęstunek i dobrą zabawę na parkiecie w rytmie popularnych przebojów.

Dziękujemy!