12. Salon Maturzystów za nami

Uczestnictwo Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w warszawskim Salonie Maturzystów to już wieloletnia tradycja. Naszej Uczelni nie mogło więc zabraknąć podczas 12. edycji tego wydarzenia.

Od wielu lat targi niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży, która planuje kolejne kroki ścieżki edukacyjnej. Uczniowie ostatnich klas liceów i techników, a także ich rodzice oraz nauczyciele z Mazowsza odwiedzili gmach główny Politechniki Warszawskiej, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych.

Jednak Salon Maturzystów, to nie tylko prezentacje uczelni. Podczas tegorocznej edycji nie zabrakło również doradców zawodowych, wykładów czy paneli dyskusyjnych.

Przedstawiciele UTH prezentowali uczestnikom targów kierunki studiów, informowali o tym, jak przebiega proces rekrutacyjny oraz opowiadali o warunkach studiowania na uczelni.