I edycja Dnia Umiędzynarodowienia w UTH. Relacja i zdjęcia

14 grudnia 2023 r. Kampus Jutrzenki Uczelni Techniczno-Handlowej nabrał barw podczas Dnia Umiędzynarodowienia UTH.

W ciągu pięciu intensywnych godzin studenci mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach, rozpoczynając od fascynującej gry z nagrodami - Scavenger Hunt, ukierunkowanej na refleksję nad wartością podróży.

Przez kolejne godziny prezentacje renomowanych instytucji edukacyjnych i firm wzbogaciły program, eksponując oferty Blended Intensive Programmes, staży, letnich obozów, a także work & travel w USA. Punkty informacyjne umożliwiły bliższe zapoznanie się z możliwościami mobilności międzynarodowej.

Dlaczego warto było uczestniczyć? Dzień Umiędzynarodowienia nie tylko poszerzył horyzonty w zakresie kompetencji międzykulturowych, lecz także stanowił okazję do kulinarnej podróży po świecie. Wydarzenie zakończyło się obietnicą nowych perspektyw, będąc jednocześnie udanym uzupełnieniem konferencji The 5th International Student Conference 2023.

Dziękujemy partnerom wydarzenia, którzy pojawili się w murach UTH:
Romanian-American University
Alliance Abroad
Orange Academy
Business Travel Club Sp. z o.o.

Do zobaczenia na kolejnych fascynujących spotkaniach!