Festiwal Nauki na Ursynowie z udziałem UTH

27 maja br. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej wzięła udział w Festiwalu Nauki zorganizowanym w LXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha w Warszawie.

Podczas Festiwalu Uczelnia przeprowadziła warsztaty pt. „Tajniki pracy technika kryminalistyki”, które poprowadził wykładowca i ekspert UTH Piotr Sukiennik. Uczestnicy Festiwalu Nauki mogli również zapoznać się z walizką oględzinową technika kryminalistyki i technikami daktyloskopii. UTH przygotowała również materiały informacyjne dostępne dla odwiedzających wydarzenie.

W Festiwalu oprócz młodzieży z LXIII LO wzięli udział uczniowie innych szkół ponadpodstawowych oraz uczniowie starszych klas szkół podstawowych z Ursynowa i Mokotowa.

Podczas wydarzenia Uczelnia Techniczno-Handlowa podpisała umowę o współpracy z LXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Lajosa Kossutha w Warszawie.