Erasmusi wybierają Warszawę

eras2

Tygodnik „Wprost”, powołując się na wyniki międzynarodowego raportu przygotowanego przez portal Uniplaces i opublikowanego we włoskim dzienniku „La Repubblica” podaje, że stolica Polski cieszy się największą popularnością wśród studentów uczestniczących w programie Erasmus. Warszawa to miasto, w którym najlepiej się mieszka i studiuje.

„Autorzy badania wzięli pod uwagę czynniki takie jak koszt wynajmu mieszkania, ceny posiłków, biletów komunikacji miejskiej oraz opłat na uczelni. Wielu studentów podkreślało, że Polska jako jeden z nielicznych krajów oferuje studia nie tylko w języku ojczystym, ale również po angielsku, francusku czy niemiecku" - czytamy w tygodniku „Wprost”.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie jest wieloletnim uczestnikiem programu Erasmus +.

Pełna treść artykułu <kliknij tutaj>