E-booki w służbie nauki

IBUK Libra | UTH Warszawa

Ostatnie tygodnie diametralnie zmieniły naszą rzeczywistość. Rewolucja nie ominęła świata nauki. Z dnia na dzień funkcjonowanie uniwersytetów i instytucji badawczych przeniosło się do przestrzeni wirtualnej. Środowisko akademickie, naukowe straciło swobodę dostępu do zasobów bibliotecznych, laboratoriów, sal wykładowych.

Wydawnictwo Naukowe PNW chce wesprzeć społeczność uniwersytecką w codziennej pracy, w tych niecodziennych warunkach. Dlatego do końca kwietnia w ramach zasobów IBUKA Libry udostępniamy bezpłatny pakiet publikacji metodologicznych od PWN. Wierzymy, że będzie on realnym wsparciem kształcenia w trybie zdalnym, jak i pomocą dla osób, które wykorzystują ten czas na pisanie prac dyplomowych, naukowych lub artykułów.

Lista tytułów od PWN dostępnych od 31 marca 2020 r. (PDF)