Dzień Otwarty na Wydziale Inżynieryjnym UTH 2022. Relacja i zdjęcia

14 marca w Kampusie Jagiellońska Uczelni Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej upłynął pod znakiem Dnia Otwartego. Wydarzenie na Wydziale Inżynieryjnym skierowane było dla uczniów szkół średnich, dla których przygotowano bogaty program pełen warsztatów, spotkań z ekspertami i zajęć praktycznych.

Główne punkty Dnia Otwartego w UTH na Wydziale Inżynieryjnym: prezentacja tuningowanych aut studentów z UTH Racing Team, spotkanie z Pawłem Trelą - Driftingowym Mistrzem Polski i wykład "Przygotowanie aut do sportu", nauka latania dronem przy stoisku Bezzałogowych Statków Powietrznych, wernisaż prac studentów Architektury wnętrz, prezentacja sprzętu geodezyjnego i bazy laboratoryjnej, wykład: "Projektowanie układów funkcjonalnych wnętrz mieszkalnych", warsztaty: "Organizacja procesu transportowego w nowoczesnym centrum logistycznym", "Mission Arduino" - zajęcia projektowe z elementami programowania, "Jak się uczyć, żeby się nauczyć?".

Dziękujemy za przybycie uczniów wraz z opiekunami z Zespołu Szkół nr 14 w Warszawie, Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w Warszawie, Zespołu Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich w Warszawie, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 CKZ im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu, Zespołu Szkół nr 2 im. gen. Józefa Bema w Milanówku oraz Zespołu Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Otwocku.

Zapraszamy za rok na kolejną edycję!