Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Dzień Krajowej Administracji Skarbowej

JM Rektor zaprasza na Dzień z KAS w UTH

Drodzy Studenci,

28 lutego br. o godzinie 11:00 w Auli im. Prof. Józefa Jury, odbędzie się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie z Izbą Administracji Skarbowej (IAS) w Warszawie. Podczas spotkania z Wami, Dyrektor IAS, Pan Robert Antoszkiewicz, zaprezentuje zadania, misję i cele współczesnej Krajowej Administracji Skarbowej.

W ramach łączenia teorii z praktyką, mazowiecka Izba nadzorująca pracę 51 urzędów oraz Urzędu Celno-Skarbowego podejmuje współpracę z naszą Uczelnią, udostępniając Wam możliwość bezpośredniego kontaktu ze swoimi ekspertami. Będziecie mieli okazję uczestniczyć w wykładzie Pana Roberta Antoszkiewicza, Dyrektora mazowieckiej IAS, który nadzoruje pracę ponad 9000 urzędników i funkcjonariuszy województwa mazowieckiego.

W trakcie spotkania zaprezentowana zostanie również praca psa wykrywającego w bagażach podróżnych niedozwolone substancje oraz eksponaty pamiątek wykonanych z zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt i roślin, zajętych podczas kontroli celno–skarbowych na lotniskach.

Skonsolidowane w Krajowej Administracji Skarbowej służby: urzędów kontroli skarbowej, podatkowej i celnej tworzą nową organizację, która 1 marca 2018 r. będzie obchodziła rocznicę utworzenia. O zdobytych doświadczeniach, nowych wyzwaniach, oczekiwaniach, sukcesach i porażkach będziecie mogli usłyszeć 28 lutego, bezpośrednio od Szefa największej w Polsce Izby Administracji Skarbowej.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniu.

Wasza Rektor,
dr Iwona Przychocka, prof. UTH

Wróć