Dyplomy w UTH rozdane! [ZDJĘCIA]

13 lipca 2018 roku przejdzie do historii naszej Uczelni! Tego dnia po raz pierwszy uroczyste rozdanie dyplomów odbyło się w nowym kampusie. Aula im. Heleny Chodkowskiej gościła Absolwentów, ich rodziny oraz przyjaciół, kadrę naukowo-dydaktyczną i pracowników UTH.

JM Rektor pogratulowała Absolwentom sukcesu, jakim jest ukończenie studiów i obrona pracy dyplomowej oraz życzyła pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym.

Po wręczeniu wyróżnień za osiągnięte wyniki w nauce oraz działalność na rzecz Uczelni nastąpił kulminacyjny moment uroczystości - odebranie z rąk Władz Uczelni dyplomów oraz listów gratulacyjnych.

Podczas wydarzenia miało miejsce również wręczenie nagród laureatom Konkursu Finansowego „I ty możesz być przedsiębiorcą”.

Na zakończenie, w błysku fleszy birety absolwentów poszybowały wysoko w górę.

Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, wspólne spotkania absolwentów z wykładowcami, wspominki z okresu studiów, a także wspólne wyjście na część nieoficjalną do Klubu ARCO!

GRATULUJEMY!

Pełna GALERIA ZDJĘĆ z uroczystości dostępna w INTRANECIE UTH: https://intranet.uth.edu.pl/