Przejdź do treści

Dyplomy w UTH rozdane!

14 lipca 2016 roku na uroczystości zorganizowanej specjalnie dla absolwentów naszej Uczelni odbyło się wręczenie dyplomów ukończenia studiów.

Aula im. prof. Józefa Jury wypełniona niemal po brzegi gościła absolwentów, ich rodziny oraz przyjaciół, kadrę naukowo-dydaktyczną i pracowników UTH.

Zgromadzonych gości przywitała JM Rektor dr Iwona Przychocka, prof. UTH i skierowała pierwsze słowa do absolwentów: „Gratuluję sukcesu. Zarówno napisania pracy dyplomowej oraz jej obrony, a także wyników w nauce, które są dobre i bardzo dobre”.

„Życzę Wam kolejnych sukcesów naukowych oraz pomyślności w życiu zawodowym i osobistym” – powiedziała kończąc swoje wystąpienie JM Rektor.

Głos zabrała również Agnieszka Dyl, koordynator Biura Karier, która zachęcała do wstąpienia do Klubu Absolwenta UTH, po czym nastąpiło wręczenie dyplomów.

Przedstawiciel tegorocznych absolwentów w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do ich sukcesu: „Zapamiętamy to miejsce, ten budynek, a przede wszystkim ludzi, którzy nas otaczali. To jest ten moment, w którym z dumą w imieniu wszystkich mogę powiedzieć, że ukończyłem studia, za co serdecznie dziękuję”.

Na zakończenie uroczystości w błysku fleszy birety absolwentów poszybowały wysoko w górę.

Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia.

Rozdanie dyplomów było również okazją do wspólnego spotkania absolwentów z wykładowcami oraz czasem wspomnień z okresu studiów.

Gratulujemy!

Wróć