Dyplomy w Płońsku rozdane! Relacja i zdjęcia

30 czerwca 2017 r. to wyjątkowy dzień dla społeczności akademickiej naszej Uczelni. Absolwenci Wydziału Zamiejscowego w Płońsku zapamiętają na długo uroczystość zorganizowaną specjalnie dla nich, podczas której otrzymali dyplomy ukończenia studiów pierwszego stopnia.

Zgromadzonych gości przywitała JM Rektor dr Iwona Przychocka, prof. UTH, która na wstępie powiedziała: „Marzenia nie mogą czekać. Bogatsi w wiedzę, umiejętności i doświadczenie ruszacie dalej zdobywać świat”. Do absolwentów zwrócił się również Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Płońsku, gen. dyw. dr inż. Stanisław Krysiński, prof. UTH. „Życzymy Wam dalszych sukcesów i mamy nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie spotkanie w murach tej Uczelni. – powiedział Dziekan, po czym nastąpiło wręczenie dyplomów absolwentom oraz listów gratulacyjnych.

Na zakończenie uroczystości birety absolwentów poszybowały w górę przy dźwiękach studenckiej pieśni Gaudeamus igitur.

Po części oficjalnej, podziękowaniach od absolwentów i pamiątkowych zdjęciach, przyszedł czas na poczęstunek oraz dobrą zabawę na parkiecie w rytmie najlepszych przebojów.

Do zobaczenia za rok na kolejnej uroczystości!