Druga edycja płońskich warsztatów maturalnych

W dniu 15 marca 2017 r. Wydział Zamiejscowy UTH w Płońsku ponownie gościł uczniów klas ponadgimnazjalnych na warsztatach maturalnych zorganizowanych przez naszą Uczelnię. Rektor Uczelni, dr Iwona Przychocka, prof. UTH wraz z Dziekanem Wydziału Zamiejscowego w Płońsku, gen. dyw. dr. inż. Stanisławem Krysińskim, otworzyli spotkanie z przyszłymi maturzystami.

Tym razem gościliśmy uczniów z Zespołów Szkół z Raciąża, Nowego Miasta, Drobina, Wyszogrodu, Czerwińska nad Wisłą oraz Serocka.

Warsztaty prowadzili wykładowcy naszej Uczelni. Program spotkań z licznie zgromadzoną młodzieżą przewidywał następujące tematy: „Wstęp do kryminalistyki” - insp. dr Mirosław Bednarski; „Jak się uczyć, żeby się nauczyć?” - dr Magdalena Ścigała; „Zagrożenia terrorystyczne XXI wieku” - gen. bryg. mgr inż. Marek Dukaczewski.