Dr Zbigniew Nowak Prodziekanem ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne

dr Zbigniew Nowak

Z przyjemnością informujemy, że wraz z nowym rokiem akademickim, Prodziekanem ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne został dr Zbigniew Nowak.

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

dziękuję Władzom UTH za zaufanie i powierzenie mi funkcji Prodziekana ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne na Wydziale Zarządzania i Logistyki naszej Uczelni.

Znacznej części Państwa i Studentów jestem już znany, jako, że wykładam na Uczelni od kilku lat. Są to przedmioty z zakresu nauk o bezpieczeństwie, ale i nauk prawnych. Od kilku lat jestem również opiekunem Koła Naukowego Gomorra.

Zawsze staram się dbać o Studentów, zainteresować ich w praktyce, tym co mam do przekazania. Staram się ich angażować i motywować do własnej pracy, głównie tych, którzy podejmują swój pierwszy wysiłek badawczy pod moją opieką promotorską ich prac dyplomowych.

Wierzę, że nawiązana współpraca przyczyni się do rozwoju Uczelni.

dr Zbigniew Nowak
Prodziekan ds. kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne
Wydział Zarządzania i Logistyki

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!