Dr Tomasz Pajewski Prodziekanem ds. kierunku Finanse i rachunkowość

dr Tomasz Pajewski
Miło nam poinformować, że funkcję Prodziekana ds. kierunku Finanse i rachunkowość, w roku akademickim 2022/2023, objął dr Tomasz Pajewski.

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

Jestem zaszczycony mogąc pełnić funkcję Prodziekana ds. Kierunku Finanse i rachunkowość na Wydziale Zarządzania i Logistyki UTH im. H. Chodkowskiej w Warszawie.

Studia na kierunku Finanse i rachunkowość w Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej stanowią doskonałą okazję, aby zdobyć wiedzę i umiejętności pozwalające na sprawne funkcjonowanie w skomplikowanym świecie finansów. Jestem przekonany, że dzięki profesjonalnemu zespołowi wykładowców związanych z kierunkiem, misja kształcenia fachowców w zakresie finansów i rachunkowości będzie realizowana z sukcesem.

Myślę, że w zbliżającym się roku akademickim 2022/2023 będziemy skutecznie realizować nasze plany dydaktyczne, naukowe oraz organizacyjne, działając na rzecz rozwoju społeczności akademickiej.

Łączę pozdrowienia,
Tomasz Pajewski
Prodziekan ds. kierunku Finanse i rachunkowość

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!