Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Dr inż. Stanisław Tkaczyk nowym Dziekanem Wydziału Inżynieryjnego

dr inż. Stanisław Tkaczyk

Miło nam poinformować, że wraz z nowym rokiem akademickim, Dziekanem Wydziału Inżynieryjnego Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej został dr inż. Stanisław Tkaczyk.

Szanowni Państwo,
 
nazywam się Stanisław Tkaczyk, jestem dr. inż. z zakresu Budownictwa, posiadam uprawnienia budowlane z zakresu projektowania konstrukcji, architektury oraz kierowania robotami budowlanymi.
 
Wykładałem na Politechnice Warszawskiej i Politechnice Białostockiej, cały czas mając bliski kontakt z przemysłem - projektując i nadzorując. Po przemianach systemowych rozpocząłem działalność w przemyśle, kierując firmami, nie tylko z branży budowlanej.
 
Od kilku lat jestem wykładowcą Uczelni Techniczno-Handlowej przedmiotów z zakresu Budownictwa. W swojej pracy dydaktycznej wykorzystuję doświadczenie praktyczne oraz wiedzę o nowych technologiach, wiążąc ją z praktyką.
 
W tym roku otrzymałem propozycję objęcia stanowiska Dziekana, za co serdecznie dziękuję Władzom Uczelni. Traktuję to jako zaszczyt i duże wezwanie. Postaram się nie zawieść Władz Uczelni i całego środowiska akademickiego. Pragnę również uzyskać zaufanie Kolegów Wykładowców oraz Studentów, dla których chcę być sprawiedliwym mentorem i przyjacielem. Chcę utrzymać wysoki poziom Wydziału Inżynieryjnego, a nawet spróbować go podnieść.
 
Wraz z Kolegami Wykładowcami pragnę, abyśmy popracowali nad poziomem nauczania, dyplomowania, mobilizując Was studentów do systematycznej pracy.
Studenci, to co zdobędziecie na wykładach, ćwiczeniach i laboratoriach jest bezcenne.
Tu, na Uczelni, nabędziecie wiedzę teoretyczną i praktyczną, nauczycie się z niej korzystać, nadążając za postępem technologicznym, który jest ustawiczny.
Wasz sukces zawodowy jest naszym sukcesem i naszą dumą. Chcemy też, abyście byli dumni z UTH, przez co i nasza Uczelnia Techniczno-Handlowa będzie w ciągłym rozwoju.
 
dr inż. Stanisław Tkaczyk
Dziekan Wydziału Inżynieryjnego
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Wróć