Construsoft z wykładem na Wydziale Inżynieryjnym

W ramach przedmiotu „Specjalistyczne narzędzia inżynierskie w budownictwie” realizowanego w ramach projektu „Wykształcony inżynier - pewna praca” na Wydziale Inżynieryjnym UTH, gościmy dziś przedstawiciela firmy Construsoft. Inżynier sprzedaży Rafał Krzymowski, wprowadza studentów kierunku Budownictwo w technologię BIM (Building Information Modeling - Modelowanie Informacji o Budynku) i omawia zastosowanie tego oprogramowania w procesie budowlanym.

Firma Construsoft jest wiodącym dostawcą i producentem oprogramowania BIM, która prowadzi działalność w ponad 30 krajach Europy i Ameryki Południowej. Construsoft dostarcza produkty i aplikacje zapewniające dokładne, szczegółowe i bogate w dane środowiska 3D dla przemysłu budowlanego.

Na zdjęciu Rafał Krzymowski wraz z naszym wykładowcą, dr. inż. Tomaszem Wierzbickim.

Więcej informacji o firmie - kliknij tutaj