Budujemy nowy Kampus Uczelni Techniczno-Handlowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Uczelnia stała się właścicielem obiektu, w którym już wkrótce rozpoczną się prace nad powstaniem nowego, trzeciego w Warszawie, kampusu Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej.

Decyzja o powstaniu jednego z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju była podyktowana ciągłym rozwojem naszej Uczelni, wzrostem liczby studentów oraz poszerzaniem oferty edukacyjnej.

Jednocześnie naszym celem jest stworzenie nowoczesnego kampusu, dobrze skomunikowanego, w pełni zinformatyzowanego oraz dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Chcemy, aby nowy kampus był przyjaznym i komfortowym miejscem, które będzie odpowiadało na potrzeby całej społeczności akademickiej.

Nowy budynek Uczelni Techniczno-Handlowej będzie zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Kampusu Jutrzenki.

Niebawem przekażemy Wam więcej szczegółów dotyczących procesu modernizacyjnego i będziemy prezentować cykliczne relacje zdjęciowe z przebiegu prac.