Budowa i diagnostyka pojazdów samochodowych - pierwsze zajęcia

Budowa i diagnostyka samochodów - studia w UTH

Dnia 08.12.2018 r. w Kampusie UTH przy ul. Jagiellońskiej 82F odbyły się pierwsze zajęcia inaugurujące studia podyplomowe na kierunku Budowa i diagnostyka pojazdów samochodowych. Studia poprowadzone są w ramach projektu pt. „Kompleksowy program wsparcia i rozwoju Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej”, współfinansowanego ze środków UE, w ramach RPO Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Uczestnicy studiów w ramach zajęć zdobędą dodatkową wiedzę z zakresu m.in.: budowy pojazdów samochodowych, systemów napędowych pojazdów, mechatroniki samochodowej, ekonomiki i finansów przedsiębiorstwa, diagnostyki komputerowej. Studia prowadzone są na Wydziale Inżynieryjnym UTH.

Spotkanie informacyjne poprowadzili Opiekun merytoryczny kierunku - dr inż. Bogdan Ćwik oraz Koordynator Centrum Studiów Podyplomowych UTH Katarzyna Dobrowolska. Słuchaczom przekazano podstawowe informacje z zakresu dydaktyki kierunku m.in. informację o rodzaju zajęć oraz prowadzących. Wszyscy są praktykami, odnoszącymi duże sukcesy zawodowe. Grono naszych nowych słuchaczy zostało zapoznanych również z kwestiami organizacyjnymi związanymi z funkcjonowaniem studiów podyplomowych oraz Uczelni.

Dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że będziemy Państwu towarzyszyć w zdobywaniu nowej wiedzy
w Roku Akademickim 2018/2019. Do zobaczenia na zajęciach!