BLACK WEEK w Bibliotece Naukowej UTH

Piktogram dotyczący akcji Black Week w Bibliotece Naukowej UTH

Szanowni Czytelnicy!

ogłaszamy BLACK WEEK w Bibliotece Naukowej UTH!

Podczas dokonywania wypożyczeń i zwrotów materiałów bibliotecznych od 27 listopada do 6 grudnia, czekają na Was kuszące bonusy:

• +50% większy limit jednocześnie wypożyczanych pozycji – w ramach trwania akcji aż 15 egzemplarzy!
  • + 30 dni dłuższy termin wypożyczenia – książki wypożyczane w ramach trwania akcji będą miały wspólny termin zwrotu - do 6 lutego 2022r.
  • -100% należności bibliotecznych dla wszystkich czytelników zwracających przetrzymane książki w ramach trwania akcji!

Dodatkowo, ostatniego dnia trwania BLACK WEEK biblioteki w obydwu Kampusach Uczelni, w Mikołajki (poniedziałek 6 grudnia) będą czynne w godz. 8:00 – 15:00.

Więcej o dniach i godzinach pracy biblioteki --> https://www.uth.edu.pl/dla-studenta/biblioteka/o-bibliotece/godziny-otwarcia

Serdecznie zapraszamy!