Biegły rewident – zawód nadal z perspektywami. Konferencja online

W imieniu organizatora - Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego (PANA) - już 30 listopada br. o godz. 12.30 zapraszamy studentów Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej do udziału w edukacyjnej konferencji online Biegły rewident – zawód nadal z perspektywami.

• Kto może zostać biegłym rewidentem?
  • Jak zdobyć licencję i jakie perspektywy zawodowe oferuje?
  • Jaką rolę zawód biegłego rewidenta pełni w zapewnieniu bezpieczeństwa rynku kapitałowego w Polsce i na świecie?

Podczas spotkania eksperci PANA przedstawią tajniki zawodu biegłego rewidenta oraz odpowiedzą na pytania uczestników. Gość specjalny, prof. dr hab. Anna Karmańska, przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej dla kandydatów na biegłych rewidentów opowie o przebiegu procesu egzaminacyjnego.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uwaga! uczestnicy po zakończeniu spotkania otrzymają dodatkowe materiały na temat zawodu biegłego rewidenta oraz specjalny „niezbędnik” dla zainteresowanych przystąpieniem do postępowania kwalifikacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie PANA: https://pana.gov.pl/