Bezpłatny kurs z zakresu kompetencji interpersonalnych

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie specjalistycznym z zakresu kompetencji interpersonalnych!

Kurs skierowany jest do studentów V semestru studiów (III rok studiów licencjackich) Wydziału Zarządzania i Logistyki. Zajęcia poprowadzą trenerki: Anna Kasperowicz i Joanna Abramowicz (prowadzące mają dyplomy coacha, specjalizują się w tematyce kompetencji miękkich, mediacji, kreatywności oraz w zakresie Human Resources).

Szkolenie jest podzielone na dwa dni. Zapisywać się można do jednej z czterech grup.

Grupa I i Grupa II – zajęcia odbędą się w dniach 18.11.2022 r. i 2.12.2022 r. - w godz: 9.15 – 16.15,

Grupa III i Grupa IV – zajęcia odbędą się w dniach 25.11.2022 r. i 9.12.2022 r. - w godz: 9.15 – 16.15,

Ramowy program zajęć obejmuje następujące zagadnienia:

Szkolenie 1: Komunikacja interpersonalna z uwzględnieniem dominujących stylów komunikacji:

• podstawowe aspekty komunikacji,
  • świadome i podświadome komunikaty,
  • komunikacja werbalna i niewerbalna,
  • identyfikacja własnego, dominującego stylu komunikacji,
  • sposoby komunikacji z innymi stylami,

Szkolenie 2: Radzenie sobie z konfliktem i twórcze myślenie w rozwiązywaniu problemów:

• konflikt i jego identyfikacja,
  • rozpoznanie manipulacji,
  • zasady inteligencji emocjonalnej,
  • rola retoryki,
  • polemika, asertywność i negocjacje,
  • zasady i strategie,
  • umiejętności interpersonalne,
  • identyfikacja zdolności,
  • rola i stosowanie motywacji,
  • zasady przezwyciężania przeszkód.

Kurs odbywa się w Kampusie UTH przy ul. Jutrzenki 135.

Warto zapisać się już dziś – liczba miejsc jest ograniczona!

Instrukcja zapisywania się na kursy dodatkowe
  1. Prosimy o udanie się na stronę internetową: usosweb.uth.edu.pl oraz zalogowanie się na niej.
  2. Wybieramy zakładkę „dla studentów”.
  3. W zakładce „dla studentów” znajduje się zakładka rejestracja (ma ona wygląd koszyka sklepowego).
  4. Po naciśnięciu, system wskaże dwa rodzaje rejestracji. Należy wybrać rodzaj „Rejestracje na przedmioty”.
  5. Wybieramy przedmiot/grupę, który nas interesuje i zapisujemy się na niego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Projektów UTH:

Wydział Zarządzania i Logistyki, pokój 128 (I piętro), ul. Jutrzenki 135, 02-235 Warszawa,

nr tel. 22 262 88 25 / 791 039 576 (wtorek – piątek, w godz. 9:00-15:00)

Udział w kursie jest realizowany w ramach projektu „UTH 3.0 Przez rozwój do doskonałości” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.