Aplikacja Goodloading dla studentów Wydziału Inżynieryjnego UTH

Studenci z Wydziału Inżynieryjnego Uczelni Techniczno-Handlowej mogą już korzystać z Goodloading.com - aplikacji do planowania załadunku na dowolnej przestrzeni ładunkowej.

Dzięki wersji edukacyjnej Goodloading, studenci podczas zajęć mogą: nauczyć się sprawdzania, w jaki sposób rozmieszczać ładunki na naczepie czy kontenerze,  dostosowywać ładunki ręcznie, ustawiać je według kolejności czy z uwzględnieniem dopuszczalnej masy całkowitej, obliczyć wolne i zajęte LDMy oraz objętość załadunku.

Z kolei prowadzący zajęcia otrzymują dostęp do konta administratora i poprzez aplikację mogą przygotowywać dla studentów zadania oraz otrzymywać od nich gotowe projekty widoczne na wizualizacjach 3D.

Korzystanie z aplikacji pozwoli studentom podnieść ich kompetencje i wartość na rynku pracy w stale rozwijającej się branży transportowej, której nieodłącznym elementem stają się nowe technologie.