Akademia biegłych – nowy kierunek studiów efektem współpracy z PSRiBS

Z przyjemnością informujemy, że 22 grudnia 2021 r. Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała porozumienie z Polskim Stowarzyszeniem Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych w sprawie organizacji studiów podyplomowych na kierunku Akademia biegłych.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz Prezes Zarządu Głównego PSRiBS dr inż. bud. arch. Adam Jerzy Baryłka.

Współpraca będzie dotyczyła wspólnego prowadzenia kierunku Akademia biegłych. Kierunek znajdzie się w ofercie Uczelni na nowy rok akademicki 2022/2023. Rekrutacja rozpocznie się w maju.

Polskie Stowarzyszenie Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych zajmuje się m.in.: promowaniem zawodu Rzeczoznawcy i Biegłego Sądowego, tworzeniem nowych specjalizacji rzeczoznawców oraz promowaniem działania na rzecz wymiany informacji w zakresie nauki, techniki oraz zagadnień gospodarczych i społecznych.