Przejdź do treści

Absolwenci UTH odebrali dyplomy. Relacja

14 lipca 2017 roku wypełniona po brzegi Aula im. prof. Józefa Jury w Kampusie Jagiellońska gościła Absolwentów, ich rodziny oraz przyjaciół, kadrę naukowo-dydaktyczną i pracowników UTH na uroczystości wręczenia dyplomów.

Zgromadzonych gości przywitała JM Rektor dr Iwona Przychocka, prof. UTH: „Marzenia nie mogą czekać. Bogatsi w wiedzę, umiejętności i doświadczenie ruszacie dalej zdobywać świat”.

JM Rektor poinformowała zgromadzonych gości o nowym, własnym Kampusie, w którym studenci rozpoczną naukę już w 2018 roku.

Gość specjalny uroczystości – Pan Konrad Tomaszuk, Dyrektor ds. Transportu w firmie Point of View i Absolwent UTH, opowiedział zgromadzonym o swoim sukcesie zawodowym i roli UTH w tej historii.

Głos zabrali również przedstawiciele Absolwentów z Wydziału Zarządzania i Logistyki oraz Wydziału Inżynieryjnego, którzy złożyli podziękowania na ręce Władz Uczelni.

„W imieniu Absolwentów Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie, z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że dziś wszyscy możemy być dumni. Dumni z tego, że jesteśmy razem w tym miejscu. Dumni z tego, że dziś zbieramy owoc naszej ciężkiej, trzyletniej pracy. Dumni z tego, że mury tej Uczelni opuszcza kolejne pokolenie, które będzie zmieniać świat na lepsze" - powiedział Łukasz Olech, Absolwent kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne.

Po przemówieniach przyszła kolej na główny punkt uroczystości – odebranie dyplomów ukończenia studiów oraz listów gratulacyjnych.

Na zakończenie, w błysku fleszy birety absolwentów poszybowały wysoko w górę.

Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, wspólne spotkania absolwentów z wykładowcami oraz wspominki z okresu studiów.

Wróć