6. edycja Konkursu dla Młodych Inżynierów

Wystartowała 6. edycja Konkursu dla Młodych Inżynierów 2022-2023, organizowanego przez Builder Polska.

W ramach konkursu zostało przygotowane zadanie inżynierskie: „Wyzwanie Młodego Inżyniera” - projekt koncepcyjny stanowiący dla autora (autorów) wyzwanie i będący autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego.

• Termin składania prac do konkursu upływa 14 lutego 2023 roku.

Konkurs dla Młodych Inżynierów to jeden z najbardziej prestiżowych, ogólnopolskich konkursów, dedykowany studentom, młodym absolwentom wydziałów budownictwa oraz młodym inżynierom w ich twórczym, zawodowym rozwoju. W ramach Konkursu zostają wyłonieni autorzy najlepszych prac, cechujących się pomysłowością, otwartością, wysoką jakością projektu, dbałością o detale oraz poprawnością zastosowanych rozwiązań materiałowych i technologicznych.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Przydatne linki: