Przejdź do treści

Baza dydaktyczna

W siedzibie głównej przy ul. Jutrzenki 135 Uczelnia dysponuje nowoczesnym, własnym obiektem z wygodnymi salami dydaktycznymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny. Pomieszczenia, w których odbywają się wykłady, konferencje oraz seminaria są w pełni klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Studiujący mają do dyspozycji bibliotekę oraz czytelnię wyposażoną w elektroniczne katalogi i bazy danych. Przed budynkiem znajduje się duży parking do dyspozycji studentów i pracowników.

Kampus Jutrzenki to:

  • 4 500 m2 powierzchni użytkowej;
  • 17 sal audytoryjnych z pełnym, nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym;
  • 2 sale o powierzchni ponad 200 m2;
  • Aula na 280 miejsc, wyposażona w sprzęt multimedialny nowej generacji;
  • 2 laboratoria komputerowe z 25 i 18 stanowiskami komputerowymi, z pełnym oprogramowaniem i dostępem do Internetu;
  • 2 laboratoria – logistyczne oraz kryminalistyczne (z inscenizacją miejsca zbrodni);
  • Biblioteka wraz z czytelnią.

Aule i duże sale wykładowe wyposażone są w rzutniki multimedialne, a wszystkie w rzutniki pisma oraz sprzęt audiowizualny.

Uczelnia dysponuje też zapleczem gastronomicznym (bufet), a na użytek studentów zostały wstawione automaty do wydawania napojów gorących oraz automaty do wydawania napojów chłodzących.

Infrastruktura Uczelni jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Studenci niepełnosprawni ruchowo mają do dyspozycji windę oraz rampy. Drzwi na piętrach oraz drzwi windy dostosowane są do rozmiarów wózków inwalidzkich. W budynku znajdują się toalety przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Posiadana przez Uczelnię infrastruktura dydaktyczna zapewnia prawidłową realizację procesu kształcenia przy zachowaniu wymogów dotyczących jego jakości.

Dostęp do sieci internetowej znajduje się w czytelni bibliotecznej.