Staże praktyczną stroną wiedzy

Wydział Zarządzania i Logistyki rozpoczyna rekrutację do udziału w projekcie „Staże praktyczną stroną wiedzy” dla studentów kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Trwa przyjmowanie zgłoszeń na płatne staże krajowe (1, 2, 3-miesięczne).

Biuro Projektu:

poniedziałek - piątek godz: 8:00 - 16:00,  Kampus Jagiellońska 82F, pokój 305 (III piętro)

Kontakt: tel. 22 262 88 50 lub 661 304 252 , e-mail: staze.zil@uth.edu.pl

Zachęcamy także do zgłaszania firm zainteresowanych przyjęciem studentów na staże

Komplet dokumentów rekrutacyjnych:

1. Regulamin staży krajowych
  2. Załączniki

W ramach projektu 148 studentów I stopnia kierunku Zarządzanie oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne podniesie swoje kompetencje  poprzez odbycie płatnych staży w firmach/instytucjach – zgodnych z profilem kształcenia na studiach.
W ramach projektu realizowane będą staże krajowe:
a) 1-miesięczne dla 44 os.
b) 2-miesięczne dla 75 os.
c) 3-miesięczne dla 29 os.

Efektem projektu będzie wykwalifikowany absolwent, który oprócz wiedzy teoretycznej zdobytej podczas studiów rozpoczął także praktykę w formie stażu.

Staż jest szansą dla studentów na rozpoczęcie aktywności zawodowej, umożliwiające nabywanie cennych umiejętności i oczekiwanego doświadczenia.

Ponadto dzięki realizacji celu projektu przedsiębiorstwa nabędą wyspecjalizowaną kadrę z rozwiniętymi kompetencjami zawodowymi odpowiadającymi zapotrzebowaniu rynku pracy.

Projekt będzie realizowany w okresie 01.05.2016r.-31.12.2017r.
Wartość projektu wynosi 500 271,36 zł.

Dofinansowanie projektu z UE: 485 263,22 zł.

Pobierz Harmonogram wsparcia