UTH 2.0 Kompetencje dla Rozwoju

Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji studentów/ek Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa.

Cele szczegółowe projektu:

1. dopasowanie kompetencji studentów kierunku Informatyka z naboru 2018/19 do potrzeb rynku pracy poprzez modernizację w oparciu o współpracę z pracodawcami z branży IT kierunku informatyka UTH i zrealizowanie studiów inżynierskich (tj. I stopnia) dopasowanych do potrzeb pracodawców na kierunku informatyka o specjalnościach inżynieria oprogramowania oraz technologie internetowe;
  2. podniesienie kompetencji studentów I stopnia na kierunkach Transport i Budownictwo i dostosowanie ich do potrzeb pracodawców w regionie poprzez realizację certyfikowanych szkoleń, zajęć warszatowych, wizyt studyjnych oraz dodatkowych zajęć realizowanych w formie projektowej;
  3. podniesienie kompetencji zawodowych studentów kierunków Transport, Budownictwo, Architektura Wnętrz ma Wydziale Inżynieryjnym UTH i dostosowanie ich do potrzeb pracodawców w regionie po przez realizację wysokiej jakości programów stażowych w firmach/instytucjach zgodnych w profilem kształcenia na studiach technicznych;
  4. podniesienie kompetencji studentów/ek kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne poprzez dopasowanie nowej, innowacyjnej specjalności Bezpieczeństwo SMART CITY do potrzeb otoczenia społeczno-gospodarczego;
  5. podniesienie kompetencji studentów kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne I stopnia poprzez realizację programów stażowych w instytucjach zgodnych z profilem kształcenia na studiach;
  6. wsparcie zmian organizacyjnych na Uczelni Techniczno-Handlowej i podniesienie kompetencji kadry zarządzającej i administracyjnej UTH.

Staże dla studentów kierunków Transport, Budownictwo, Architektura Wnętrz na Wydziale Inżynieryjnym UTH.

Rekrutacja na płatne staże krajowe dla kierunku ARCHITEKTURA (nabór 2015/16 – VII semestr) rozpocznie się 15 grudnia 2018 i potrwa do 12 stycznia 2019.

Dokumenty składać można w pokoju 10 i 11 - Kampus Jagiellońska w terminach: wtorek-piątek 9:00 - 15:00, sobota 8:00 – 11:00

Kontakt: tel. 22/262 88 50, e-mail: projekty@uth.edu.pl

Komplet dokumentów stażowych:

Dokumenty_rekrutacyjne

Rekrutacja na płatne staże krajowe dla kierunków: ARCHITEKTURA (nabór 2016/17 – VI semestr) oraz BUDOWNICTWO (nabór 2016/17 – V semestr) rozpocznie się 27 lutego 2019 i potrwa do 10 marca 2019r.

Kontakt: tel. 22/262 88 50, e-mail: projekty@uth.edu.pl

Komplet dokumentów stażowych:

Dokumenty_rekrutacyjne

Od 19 maja rozpoczynamy rekrutację na studia II stopnia na specjalności Bezpieczeństwo Smart City prowadzonej w ramach kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Specjalność przygotowuje absolwentów do pracy w administracji rządowej i samorządowej, w instytucjach zajmujących się szeroko pojętym bezpieczeństwem wewnętrznym - w tym policji, służbach specjalnych, centrach zarządzania kryzysowego oraz organach ds. bezpieczeństwa publicznego. Swoje umiejętności będziesz mógł wykorzystać także w pracy w firmach wdrażających rozwiązania dedykowane w ramach projektów smart city, pozyskując wiedzę potrzebną do bezpiecznego projektowania architektury systemowej dotyczącej między innymi zarządzania transportem, gospodarki mediami, zarządzaniem zużyciem energii czy bezpieczeństwem publicznym.

Regulamin wsparcia dla specjalności Bezpieczeństwo Smart City

7 maja 2018 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej rozpoczyna rekrutację do udziału we wsparciu oferowanym na kierunku Informatyka w projekcie „UTH 2.0. Kompetencje dla Rozwoju”.

Wsparcie udzielane na kierunku Informatyka ma na celu dopasowanie kompetencji studentów do potrzeb rynku pracy poprzez modernizację kierunku w oparciu o współpracę z pracodawcami z branży IT i zrealizowanie studiów inżynierskich dopasowanych do potrzeb pracodawców o specjalnościach inżynieria oprogramowania oraz technologie internetowe.

Regulamin wsparcia dla studentów kierunku Informatyka w ramach projektu „UTH 2.0. Kompetencje dla Rozwoju”

Projekt „UTH 2.0. Kompetencje dla Rozwoju” otrzymał dofinansowanie w kwocie 7 306 603,40 zł.

Projekt będzie realizowany w okresie 01.07.2018 - 30.06.2022.

Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.