BIP on Digital Games and VR

Zapraszamy naszych studentów do uczestnictwa w projekcie Erasmus+ Blended Intensive Programme (BIP), organizowanym przez Instituto Politécnico do Cávado e do Ave (IPCA), we współpracy z Nord University (Norwegia) i TU Wien (Austria), pod nazwą "BIP Digital Games and VR", który odbędzie się między 13 marca a 28 kwietnia 2023 roku.  Projekt składa się z kilku tygodni pracy wspólnej online i 1 tygodnia pobytu w Portugalii.

BIP on Digital Games and VR to kurs, na którym student pozna podstawowe aspekty projektowania gier, pozna cechy, koncepcje oraz potencjał i ewentualne wady wirtualnej rzeczywistości. Ważnymi tematami będą również zarządzanie zespołem i metodologia pracy zespołowej będą, a studenci dowiedzą się, jak je wykorzystać w danym środowisku tworzenia gier. Różne techniki rozwoju pomysłów na gry oraz wykorzystanie metod rozwoju i technik prototypownia do ich realizacji również będą częścią tego kursu.

Termin składania wniosków: 21 stycznia 2023 r.

Język roboczy : Angielski

Dodatkowe informacje i zapisy:

piotr.kazmierczak@uth.edu.pl

Ruszyła rekrutacja na wyjazdy studenckie w ramach Erasmus+ w semestrze letnim!

Drodzy Studenci,

Zapraszamy na zagraniczne uczelnie w ramach Erasmusa.  Chcąc ubiegać się o wyjazd z E+ w semestrze letnim 2022-23, należy złożyć swój wniosek przed zakończeniem pierwszego etapu rekrutacji czyli do 15.11.2021.

Rekrutacja na praktyki trwa w sposób ciągły.

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych:

W sobotę 12.11.2022 o godz 16.00 będę miał w zoomie spotkanie informacyjne na temat Erasmusa, więc gdyby ktoś chciał dołączyć , zapraszam:
Temat: Erasmus Info Meeting
Czas: 12 lis 2022 16:00 Warszawa
Dołącz do spotkania Zoom
Identyfikator spotkania: 320 059 4968
Kod dostępu: 333

Pozdrawiam serdecznie,

Piotr Kaźmierczak

wideokonferencja - Wietnam

Drodzy Studenci,

W środę , 15.06 o godz 9.15, odbędzie się wideo-prezentacja i seminarium uniwersytetu UEL w Wietnamie, na którym przedstawiciele uczelni przedstawią uniwersytet, kraj i możliwości przyszłej współpracy.  Osoby zainteresowane mogą dołączyć do seminarium online:

Dołącz do spotkania Zoom

Identyfikator spotkania: 320 059 4968
Kod dostępu: 333

Co studenci programu Erasmus mówią o naszej UTH?
Bilbao: Erasmus+ okiem studenta UTH 2021

Studentka na kierunku Finanse i rachunkowość skorzystała z oferty programu Erasmus+ w UTH i wyjechała na studia do Kraju Basków. Przedstawiamy relację Urszuli z wyjazdu na Półwysep Iberyjski.

Przeczytaj pełną relację i zobacz zdjęcia - tutaj -

Pożegnanie grupy Studentów kończących pobyt na UTH

Kilka dni temu pożegnaliśmy grupę wspaniałych Studentów goszczących na Naszej Uczelni w semestrze letnim.  Dziękujemy i życzymy samych sukcesów i miłych wspomnień z pobytu w Warszawie! :)

Spotkanie integracyjne dla studentów

Erasmus+ to nie tylko nauka, ale również spotkania z fantastycznymi ludźmi, poznanie nowych kultur, wymiana doświadczeń. Przeczytajcie kilka słów od Piotra Kaźmierczaka - Koordynatora Erasmus+ w UTH - o ostatnim spotkaniu studentów: "Zorganizowałem event integracyjny dla Erasmusów i naszych studentów. Tym razem, korzystając z pięknej pogody, pojechaliśmy na przejażdżkę turystyczną z anglojęzycznym przewodnikiem na elektrycznych Segwayach. Frajda była duża i wszystkim bardzo się spodobało. Potem, tradycyjne poszliśmy na pierogi i bigos do Zapiecka".

TeV Bieg Erasmusa+ 24 września 2021

„Bijemy rekord Polski!” to hasło kolejnej edycji biegu, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Wydarzenie, organizowane po raz piąty, ponownie odbędzie w formule zdalnej.    24 września 2021 r. w całej Polsce staną do rywalizacji 4-osobowe drużyny, których celem będzie jedno: przebiec w 60 minut, w dowolnym miejscu, łącznie jak najdłuższy dystans. W tym roku Narodowa Agencja poszerza formułę o możliwość startu pojedynczych osób, które zostaną losowo połączone w sztafety z innymi indywidualnymi biegaczami.

W tegorocznej edycji, wspólnymi siłami, pobijemy rekord Polski w kategorii „najwięcej osób, które wzięło udział w wirtualnym biegu w ciągu 24 godzin”. Dołącz do naszego biegu i pomóż nam ustanowić nowy rekord!

Pierwsze 100 szkół, które zarejestrują drużyny, otrzyma zestawy sprzętu sportowego! Natomiast do pierwszych 200 zarejestrowanych drużyn zostaną wysłane pakiety biegowe zawierające odzież sportową i medale!

Zapraszamy do rejestracji na stronie: zapisy.sts-timing.pl/754/strona/ oraz do śledzenia komunikatów na stronie: erasmusplus.org.pl/bieg-erasmusa