Przejdź do treści

Baza dydaktyczna

115
Partnerów

Kampusy UTH to nowoczesna baza dydaktyczna: 9000 m2 powierzchni, wygodne aule i sale wykładowe, pracownie językowe i laboratoria komputerowe wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie. Pomieszczenia w których odbywają się wykłady, konferencje oraz seminaria są w pełni klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Studiujący mają do dyspozycji bibliotekę oraz czytelnię w dwóch kampusach wyposażone w elektroniczne katalogi i bazy danych. Do dyspozycji studentów są również liczne stanowiska komputerowe rozmieszczone w obiekcie oraz dostęp do sieci bezprzewodowej. W budynkach znajdują się punkty kserograficzne. Studenci mogą zamówić domowe obiady oraz kupić gorące i zimne kanapki, słodycze, wypić kawę lub herbatę w punktach gastronomicznych. Przed budynkami znajdują się duże parkingi z monitoringiem, na których studenci mogą bezpiecznie pozostawić swoje samochody.

Kampus Jutrzenki

W siedzibie głównej przy ul. Jutrzenki 135 Uczelnia dysponuje nowoczesnym, własnym obiektem z wygodnymi salami dydaktycznymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt multimedialny. Pomieszczenia, w których odbywają się wykłady, konferencje oraz seminaria są w pełni klimatyzowane i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Studiujący mają do dyspozycji bibliotekę oraz czytelnię wyposażoną w elektroniczne katalogi i bazy danych. Przed budynkiem znajduje się duży parking do dyspozycji studentów i pracowników.

Kampus Jutrzenki to:

 • 4 500 m2 powierzchni użytkowej;
 • 17 sal audytoryjnych z pełnym, nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym;
 • 2 sale o powierzchni ponad 200 m2;
 • Aula na 280 miejsc, wyposażona w sprzęt multimedialny nowej generacji;
 • 2 laboratoria komputerowe z 25 i 18 stanowiskami komputerowymi, z pełnym oprogramowaniem i dostępem do Internetu;
 • 2 laboratoria – logistyczne oraz kryminalistyczne (z inscenizacją miejsca zbrodni);
 • Biblioteka wraz z czytelnią.

Aule i duże sale wykładowe wyposażone są w rzutniki multimedialne, a wszystkie w rzutniki pisma oraz sprzęt audiowizualny.

Uczelnia dysponuje też zapleczem gastronomicznym (bufet), a na użytek studentów zostały wstawione automaty do wydawania napojów gorących oraz automaty do wydawania napojów chłodzących.

Infrastruktura Uczelni jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Studenci niepełnosprawni ruchowo mają do dyspozycji windę oraz rampy. Drzwi na piętrach oraz drzwi windy dostosowane są do rozmiarów wózków inwalidzkich. W budynku znajdują się toalety przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Posiadana przez Uczelnię infrastruktura dydaktyczna zapewnia prawidłową realizację procesu kształcenia przy zachowaniu wymogów dotyczących jego jakości.

Dostęp do sieci internetowej znajduje się w czytelni bibliotecznej.

Kampus Jagiellońska

W budynku przy ul. Jagiellońskiej 82F Uczelnia dysponuje nowoczesnym i przestronnym budynkiem dydaktycznym. Budynek o podwyższonym standardzie z pełną klimatyzacją i rozwiniętą siecią internetową daje możliwość komfortowego prowadzenia zajęć. Obiekt posiada udogodnienia dla studentów niepełnosprawnych. Zajęcia prowadzone są w przestronnych salach wykładowych z pełną obsługą multimedialną, a sale komputerowe wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy i tablice interaktywne zapewniające studentom dostęp do najnowszych rozwiązań informatycznych.

Bazę dydaktyczną Uczelni w głównym budynku dydaktycznym tworzy:

 • 5 sal audytoryjnych na ponad 120 miejsc każda, z pełnym wyposażeniem w środki multimedialne,
 • 2 sale na ponad 80 miejsc każda, z pełnym wyposażeniem multimedialnym,
 • 9 sal dydaktycznych na 40-60 miejsc,
 • 4 sale językowe na 20-40 miejsc,
 • 4 laboratoria komputerowe, każde z 23 stanowiskami komputerowymi pracującymi, z pełnym oprogramowaniem i dostępem do Internetu. Ponadto, wszystkim studentom zapewniono na miejscu bezprzewodowy dostęp do Internetu,
 • biblioteka wraz z czytelnią,
 • siłownia i sala gimnastyczna.

W drugim budynku, sąsiadującym bezpośrednio z siedzibą, znajdują się: aula na ponad 400 miejsc, sala audytoryjna na 80 miejsc z pełnym zapleczem (multimedialnym i socjalnym) oraz specjalistyczne laboratoria utworzone na potrzeby kształcenia na Wydziale Inżynieryjnym.

Wydział Zamiejscowy w Płońsku

Uczelnia posiada w Wydziale Zamiejscowym w Płońsku własne zaplecze lokalowe w postaci budynku przy ul. Sienkiewicza 8. Studenci mają do dyspozycji obszerne dwie aula, sale dydaktyczne oraz pracownie komputerowe. Wydział posiada bibliotekę wraz z czytelnią, w której zostało zgromadzonych ponad 5000 woluminów z dziedziny zarządzania, marketingu, ekonomii, finansów i prawa.

Wykłady oraz zajęcia są prowadzone przez najlepszych nauczycieli akademickich, wybitnych uczonych, którzy wywodzą się ze środowisk Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej, Polskiej Akademii Nauk oraz praktyków z sektora bankowego, finansowego i administracji samorządowej.