Praca, kursy, szkolenia

Studenci studiów niestacjonarnych!!!

Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie "Wsparcie osób młodych", więcej informacji tutaj

 

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie „POMOC MALTAŃSKA” Zaprasza STUDENTÓW oraz niepracujące osoby z niepełnosprawnościami do skorzystania ze wsparcia  w znalezieniu pracy a także zdobyciu doświadczenia zawodowego

Więcej informacji - TUTAJ

Projekt Fundacji Instytutu Rozwoju Regionalnego:

Projekt "Staż w administracji publicznej drogą do zatrudnienia na otwartym rynku pracy" Kończysz naukę lub właśnie ją skończyłeś? Chcesz znaleźć ciekawą pracę?Chcesz spróbować swoich sił w pracy podczas stażu i zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe?

Więcej informacji - TUTAJ

Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych

Jesteś osobą niepełnosprawną i chcesz aktywnie wejść na rynek pracy? Zgłoś się do Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych – pomożemy napisać CV, doradzimy, damy dostęp do bazy ofert pracy. Zapraszamy!

Więcej informacji - TUTAJ

Fundacja Aktywizacja

Bezpłatne doradztwo zawodowe, psychologiczne i prawne, szkolenia komputerowe, szkolenia zawodowe, warsztaty umiejętności społecznych, seminaria prawne.

Więcej informacji - TUTAJ

 

Do Państwa dyspozycji działa Biuro Karier, które ma na celu zapewnić jak najlepsze warunki i możliwości wejścia w aktywne życie zawodowe. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kariera@uth.edu.pl

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie - TUTAJ