Szanowni Studenci,

Zwracamy się z prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie ankiety dotyczącej warunków studiowania osób z niepełnosprawnością w UTH.

Zależy nam aby proces kształcenia odbywał się w sposób jednolity dla wszystkich studentów. Wasza opinia jest dla nas ważną wskazówką w drodze do podwyższania standardów studiowania.

Ankiety są anonimowe. Wyniki pomogą nam dostosować warunki studiowania dla Waszych potrzeb.

Ankieta - link

Szanowni Państwo,

Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych rozpoczął nabór do drugiej edycji projektu „Aktywny absolwent”.

Celem projektu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia osobom z dysfunkcją narządu wzroku.
Projekt Jest skierowany do osób, które spełniają łącznie poniższe warunki:

• posiadają orzeczenie o lekkim, umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności wzrokowej,
  • są studentami ostatniego roku lub absolwentami uczelni wyższych
    w ostatnich pięciu latach, (różnego rodzaju studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie),

Uczestnikom oferujemy:

• szkolenia i kursy zawodowe,
  • naukę języków obcych,
  • płatne staże zawodowe,
  • doradztwo i coaching.

Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz rekrutacyjny i przesłać go na adres aktywnyabsolwent@pzn.org.pl.

Formularz znajduje się do pobrania na stronie http://pzn.org.pl/aktywny-absolwent/ w sekcji Pliki do pobrania.

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że udało się wyremontować podjazd dla osób z niepełnosprawnością w Kampusie Jagiellońska.

Koszt remontu został sfinansowany z dotacji przyznanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do wypełnienia niniejszej ankiety, która pozwoli nam poznać potrzeby i problemy naszych studentów z niepełnosprawnością.

Wypełnioną ankietę prosimy o przesłanie na adres mailowy: niepelnosprawni@uth.edu.pl

Ankieta dla osób z niepełnosprawnością - pobierz

Przydatne linki:

Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych- pobierz

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - pobierz

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - pobierz

Polski Związek Głuchych - pobierz

Polski Związek Niewidomych - pobierz

Portal dla ludzi z niepełnosprawnością - pobierz

Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych - pobierz