Współpraca UTH z firmą Perfect Touch Garage

Miło nam poinformować, że w dniu 17 lutego 2022 roku Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej podpisała porozumienie o współpracy z firmą Perfect Touch Garage. Firma została powołana do życia z pasji i miłości do samochodów. Jest to profesjonalny serwis samochodowy, zajmujący się modyfikacjami i tuningiem pojazdów. Firmę Perfect Touch Garage stanowi grupka przyjaciół, która postanowiła podzielić się swoją pasją z naszymi studentami ze specjalności Budowa i tuning samochodów. Firma otrzymała liczne nagrody na eventach branżowych. PTG jest rozpoznawalny w całym kraju dzięki swojej filozofii i aktywnemu uczestnictwu w polskiej scenie tuningowej.

W ramach współpracy firma PTG będzie aktywnie wspierać naszych studentów w praktykach, szkoleniach i kursach tuningowych. Firma bierze czynny udział w wielu spotach i imprezach motoryzacyjnych, a także zajmuje się ich organizacją. Nasi studenci będą mogli uczestniczyć w wycieczkach terenowych do firm partnerskich i firmy PTG. Nowy partner będzie aktywnie wspierał uczelniane koło naukowe UTH Racing Team.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz właściciel firmy Perfect Touch Garage Maciej Zarębski. W spotkaniu uczestniczył również Prodziekan ds. kierunku Transport, dr inż. Piotr Wróblewski.