Wybierz, gdzie chcesz studiować: Kampus Jagiellońska lub Kampus Jerozolimskie.

Studia I stopnia

Co zrobić, żeby przewieść 10 ton jabłek z Polski do Egiptu? Jakie są koszty i jak zrobić to najtaniej? Jakie czynności prawne muszą zostać wykonane? Jakie trzeba spełnić wymogi? Ile trwa organizacja całego procesu? Kto, za co odpowiada? Jeśli interesujesz się sprawami handlu międzynarodowego, Twoja ciekawość zostanie zaspokojona na specjalności Logistyka międzynarodowa. 

Czy chcesz:

  • być przygotowany do wykonywania wszystkich czynności związanych z obsługą logistyczną tak, aby odbiorca otrzymał zamówiony towar w najbardziej efektywny sposób,
  • mieć niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności zarządzania procesami transportu, magazynowania oraz obsługi zapasów,
  • znać metody i techniki zarządzania łańcuchem dostaw, procesem zakupów, optymalizacji kosztów i sprawnej obsługi klienta?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię do podjęcia studiów na specjalności Logistyka międzynarodowa. Studia I stopnia prowadzone są na Wydziale Zarządzania i Logistyki na kierunku Stosunki międzynarodowe.

Jak będę mógł wykorzystać swoje umiejętności?

  • Pracując na stanowiskach analityka i specjalisty średniego szczebla w przedsiębiorstwach logistycznych;
  • będąc przygotowanym – dzięki interdyscyplinarnemu wykształceniu – do podjęcia pracy w instytucjach niezwiązanych bezpośrednio z dziedziną stosunków międzynarodowych;
  • posiadając wiedzę, umiejętności i kompetencje będziesz gotowy do prowadzenia własnej firmy logistycznej, transportowej lub spedycyjnej.

Pamiętaj: Bardzo dużo firm, od razu, bądź wraz z rozwojem planuje ekspansję na rynki zagraniczne, więc niezbędne im będzie dobrze zorganizowane zaplecze logistyczne!

Eliza Kotomska

Eliza Kotomska

tel. (22) 262 88 88,

rekrutacja@uth.edu.pl