Szanowni Państwo,

Rusza rekrutacja młodych niepełnosprawnych z Mazowsza do unijnego projektu aktywizacji zawodowej – bezpłatną pomoc w znalezieniu zatrudnienia otrzyma 80 bezrobotnych w wieku 18-24. Uczestnicy mają zagwarantowane m.in. konsultacje z doradcą zawodowym, udział w szkoleniach i stypendia. 40 osób zostanie zakwalifikowanych na 3 miesięczny staż zawodowy. Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój i współfinansowany z środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Za koordynację przedsięwzięcia na terenie województwa mazowieckiego odpowiada agencja Polski HR A-Trybut.

Rekrutacja do projektu „Młodzi, kompetentni, zatrudnieni” zaplanowana jest na dwie tury – w każdej z nich wyłonionych zostanie 40 uczestników programu aktywizacyjnego. Pierwszy nabór trwa od 30 maja do lipca 2016, z kolei drugi projekt rekrutacyjny obejmie pierwszy kwartał 2017 roku.

Planujemy spotkania informacyjne na terenie Państwa placówki, gdyby byli Państwo zainteresowani wzięciem udziału w projekcie prosimy o informację zwrotną.

szczegółowe informacje znajdą Państwo na: http://www.a-trybut.eu/a1450,80_mlodych_niepelnosprawnych_z_mazowsza_z_szansa_na_prace.html

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do wypełnienia niniejszej ankiety, która pozwoli nam poznać potrzeby i problemy naszych studentów z niepełnosprawnością.

Wypełnioną ankietę prosimy o przesłanie na adres mailowy: niepelnosprawni@uth.edu.pl

lub wrzucenia do skrzynek przy drzwiach: kampus Jagiellońska pok. nr 12, kampus Jerozolimskie pok. nr 154

Ankieta dla osób z niepełnosprawnością - pobierz

Przydatne linki:

Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych- pobierz

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - pobierz

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - pobierz

Polski Związek Głuchych - pobierz

Polski Związek Niewidomych - pobierz

Portal dla ludzi z niepełnosprawnością - pobierz

Stołeczne Centrum Osób Niepełnosprawnych - pobierz