Partnerzy

Inventree.pl

Inventree.pl

Inventree.pl to miejsce spotkań ludzi z pomysłami, wiedzą lub kapitałem, który chcą uczestniczyć w tworzeniu nowego projektu biznesowego albo chcą założyć własną firmę. Jeśli interesuje Cię praca na swoim, masz pomysł na biznes i najbardziej odpowiada Ci własna działalność gospodarcza zarejestruj się na Inventree.

MamBiznes.pl

MamBiznes.pl

Misją portalu MamBiznes.pl jest przyczynianie się do rozwoju przedsiębiorczości poprzez dostarczanie bezpłatnej, fachowej i kompleksowej wiedzy na temat zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. W serwisie użytkownicy mogą odnaleźć różnorodne treści począwszy od pomysłów na biznes, przez zagadnienia dotyczące tworzenia biznesplanu, aż po procedurę zakładania firmy i jej prowadzenie.

Serwis Kariera.com.pl

Serwis Kariera.com.pl

Serwis Kariera.com.pl prezentuje przydatne informacje i wiadomości dotyczące takich tematów jak praktyki, edukacja, posiada unikaną i stale aktualizowaną mapę inwestycji w Polsce, kompetentny opis branż, poradnik dla starających się o pracę i interesujących się zagadnieniami związanymi z pracą i karierą. Współpracuje z wieloma organizacjami, dzięki czemu aktywnie włącza się w realizację wydarzeń skierowanych do użytkowników. Poszczególne działy tematyczne (Praca, Praktyki, Pracodawcy, Branże oraz Kalendarium ukierunkowane zostały na konkretne grupy odbiorcze, stawiając na profesjonalizm i personalizację).

Absolvent.pl

https://www.absolvent.pl   to pierwszy w Polsce serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Oprócz przeglądania ofert, można uczestniczyć w nieprzerwanym procesie rekrutacyjnym, gdzie to pracodawca Tobie składa propozycje. Wszystko anonimowo i dyskretnie - sam decydujesz, komu pokazać swoje dane osobowe. Motto naszego serwisu to: daj się znaleźć!

GoldenLine

GoldenLine

GoldenLine to polski serwis społecznościowy, specjalizujący się w kontaktach biznesowych. Istnieje na rynku od 2005 roku i niezmiennie cieszy się powodzeniem. Daje możliwość stworzenia profesjonalego CV, wymiany doświadczeń zawodowych, dotarcia do atrakcyjnych ofert rekrutacyjnych, a przede wszystkim jest doskonałym miejscem do nawiązywania kontaktów zawodowych. Z portalu GoldenLine korzystają także pracodawcy. Zaawansowana wyszukiwarka kandydatów w GoldenLine to nowe narzędzie w rękach nie tylko pracodawców, ale i agencji rekrutacyjnych, jak i headhunterów. Wyszukiwarka pozwala znaleźć profile kandydatów spełaniających wymagania stanowisk z bazy osób GoldenLine. To zwiększa szansę na otrzymanie atrakcyjnej pracy.

Pracuj.pl

Pracuj.pl

Pracuj.pl to najczęściej odwiedzany przez internautów polski portal pracy, skierowany do specjalistów i menedżerów. Codziennie kandydaci mogą znaleźć w serwisie co najmniej kilkanaście tysięcy ofert pracy, a także porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju zawodowego oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Pracuj.pl wspiera również firmy w kształtowaniu ich wizerunku jako pracodawców, dzięki czemu mogą liczyć na zgłoszenia najlepszych kandydatów. Portal powstał w 2000r. i należy do Grupy Pracuj Solutions sp. z o.o. Pracuj.pl jest członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w ponad 70 krajach świata. www.pracuj.pl

MyPraca.pl

MyPraca.pl

MyPraca.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów z ogłoszeniami pracy, zawierający oferty z wszystkich sektorów w całej Polsce. Każdego miesiąca ponad 400.00 kandydatów poszukuje zatrudnienia w serwisie MyPraca.pl. www.mypraca.pl zawiera ogłoszenia pracy ze wszystkich sektorów,w tym Sprzedaż, Marketing,

infoPraca.pl

infoPraca.pl

infoPraca.pl to jedna z największych internetowych giełd pracy w Polsce. Serwis jest platformą udostępniającą najnowocześniejsze narzędzia rekrutacji online, świadcząc efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi pracy. W serwisie znaleźć można ponad 27 tysięcy aktualnych ofert pracy!

infoPraca jest obecna w polskim internecie od października 2005 roku; cieszy się stale rosnącą popularnością oraz uznaniem swoich użytkowników i według ogólnodostępnych danych statystycznych notuje pozycję w pierwszej trójce czołowych serwisów w kategorii praca. infoPraca.pl stanowi część grupy Intercom, lidera na rynku pracy we Włoszech i Hiszpanii, mogącej poszczycić się dziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie nowych technologii. W skład Grupy wchodzi ponad 25 spółek, m.in. Softonic.com, Emagister.com, SoloStocks.com, MailxMail.com, które najlepiej odzwierciedlają możliwości wszechstronnego i efektywnego rozwoju Grupy w różnych sektorach biznesu. Każdego miesiąca serwisy Grupy Intercom odwiedza ponad 35 milionów użytkowników.

GazetaPraca.pl

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego ponad milion użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły i porady dotyczące kariery, informacje o rynku pracy i część społecznościową. GazetaPraca.pl to także poniedziałkowe wydanie prasowe, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

Dołącz do nas:  facebook.com/gazetapraca

Jooble

 

Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc Ci znaleźć godną pracę. Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy dostępne na rynku. Postaraliśmy się stworzyć Jooble takim, aby portal maksymalnie oszczędzał Twój czas i starania: żeby wpisując jedno zapytanie, znalazłeś pracę, pasującą w 100 procent Twoim wymaganiom. Wpisując zapytanie do wyszukiwarki ofert, otrzymasz linki najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom, a więc oferty z ponad 220 stron pracy w Polsce.

 

 

Fundacja Firma Dla Każdego zrzesza ludzi ambitnych i pełnych ciekawych pomysłów. Umożliwia im prowadzenie działalności gospodarczej bez jej rejestracji w Urzędach. Jest to bardzo dobry sposób na przetestowanie w warunkach rynkowych własnego pomysłu przez studentów. Nie czekaj! Dołącz do nas!

kontakt@firmadlakazdego.pl

http://firmadlakazdego.pl/

 

Gumtree to portal ogłoszeniowy z ofertami pracy, praktyk i staży dla wszystkich grup zawodowych. Gumtree to prosty i łatwy sposób na znalezienie takiej pracy, jakiej szukasz.

 

Neuvoo.pl to agregator ofert pracy, który wyróżnia oferty ze stron pracodawców,  biur karier, agencji pracy i innych stron specjalizujących się w publikowaniu oferowanych stanowisk - jesteśmy więc czymś w rodzaju wyszukiwarki Google dla ofert pracy. Wszystko w jednym miejscu! Na dzień dzisiejszy jest ponad 180. 000 aktualnych ofert pracy w Polsce i miliony w ponad 60 krajach na całym świecie.

 http://neuvoo.pl/ 


Interviewme to bezpłatna, nowoczesna wyszukiwarka ofert pracy. W bazie znajduje się ponad 200 tys. ofert zebranych z najlepszych serwisów dla poszukujących zatrudnienia. Student może filtrować oferty pod kątem wymiaru pracy i formy zatrudnienia, która go interesuje. Wyszukiwarka jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Nie zawiera żadnych odnośników do treści komercyjnych.

https://interviewme.pl/oferty-pracy