Wiosenne targi edukacyjne na Ukrainie

Nasza Uczelnia wzięła udział w wiosennych targach edukacyjnych organizowanych we Lwowie oraz w Kijowie na Ukrainie.

Zarówno w Lwowskim Pałacu Sztuki podczas „Higher Education 2017”, jak i „International Fair - Education abroad” w Ukraińskim Domu w Kijowie pojawili się przedstawiciele najważniejszych polskich uczelni. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Oferta edukacyjna UTH wzbudziła ich duże zainteresowanie. Ukraińska młodzież otrzymała foldery i ulotki, a także szereg uczelnianych gadżetów. Kandydaci na studia w Polsce najczęściej zadawali pytania dotyczące przebiegu procesu rekrutacyjnego dla obcokrajowców, możliwości podjęcia praktyk studenckich i pracy oraz jakości bazy dydaktycznej.