Studentka UTH z dyplomem za wybitne osiągnięcia

Diana Golińska, studentka Wydziału Inżynieryjnego UTH, odebrała z rąk Władz Uczelni dyplom potwierdzający uzyskanie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Gratulacje złożyli Rektor Uczelni – dr Iwona Przychocka, prof. UTH, oraz Prorektor ds. studiów technicznych i Dziekan Wydziału Inżynieryjnego - prof. nadzw. dr hab. inż. Krzysztof Półtorak.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na rok akademicki 2015/2016 w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego uczelnie złożyły 1902 wniosków, z czego przyznano 744 stypendiów dla studentów. Wysokość stypendium została podwyższona do 15.000 zł.

UTH od wielu lat znajduje się w gronie polskich uczelni wyższych, które co roku są w stanie przygotowywać i wspierać laureatów niezwykle prestiżowych stypendiów ministerialnych.