JM Rektor wita nowych studentów

rektor_przychocka

Drodzy Studenci,

W dniu uroczystej inauguracji Roku Akademickiego 2017/2018 witam Was wszystkich, a szczególnie ciepło witam studentów pierwszego roku. Wierzę, że tak jak Wasze starsze koleżanki i koledzy znajdziecie w naszej Uczelni dla siebie przyjazne miejsce. Niech czas spędzony w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej sprzyja zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz kształtowaniu osobowości.

To właśnie Wy będziecie w naszej Uczelni realizować swoje marzenia. My jako kadra na pewno Wam pomożemy i stojąc obok Was, będziemy dumni. Wasza przyszłość zaczyna się w UTH. Życzę Wam, aby każdy z Was stworzył na Uczelni swój własny Album, którego kartki będziecie chcieli cały czas oglądać. Będzie to oznaczało, że jest on dla Was wartością.

Życzę wszystkim studentom, aby Nowy Rok Akademicki 2017/2018 był szczęśliwy, pomyślny i owocny w sukcesy.

Wasza Rektor,
dr Iwona Przychocka, prof. UTH