Inauguracja studiów podyplomowych dla CEZRF

DSC_0411

Ośrodek Zamiejscowy Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów w Otwocku był miejscem inauguracji VI edycji studiów podyplomowych Zarządzanie służbami podatkowymi zorganizowanych dla naczelników urzędów skarbowych we współpracy z Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

W uroczystości wzięła udział Rektor naszej Uczelni dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz Koordynator ds. studiów podyplomowych w UTH, dr Ewa Listopadzka.

Grzegorz Mróz - Zastępca Dyrektora Departamentu Administracji Podatkowej, poprowadził wykład inauguracyjny pt. „Czy urzędnik powinien myśleć kreatywnie? Jak wspierać i wykorzystywać aktywność pracowników administracji skarbowej.

W uroczystości udział wzięli także: Zastępca Szefa Służby Celnej - Jerzy Chrobak, prof. dr hab. Jerzy Sikorski - kierownik studiów, Kanclerz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie - Barbara Zdrojewska oraz kierownictwo Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów.