Lista aktualności

UTH na targach ”Osvita ta kar’era”
UTH na targach ”Osvita ta kar’era”. Kijowskie targi edukacyjne to największe wydarzenie tego typu na Ukrainie.

UTH na targach ”Osvita ta kar’era”

Kijowskie targi edukacyjne to największe wydarzenie tego typu na Ukrainie.

Porozumienie z ZS nr 2 w Żyrardowie
Porozumienie z ZS nr 2 w Żyrardowie zakłada współpracę o charakterze dydaktycznym, organizacyjnym oraz patronackim.

Porozumienie z ZS nr 2 w Żyrardowie

Współpraca ma charakter dydaktyczny, organizacyjny oraz patronacki.

Sukces absolwentki UTH w konkursie z dziedziny kryminalistyki
Miło nam poinformować, że absolwentka Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej, Anna Kubiś-Kuras, zdobyła wyróżnienie w XVIII Edycji Konkursu im. Prof. Tadeusza Hanauska „Na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki”.

Sukces absolwentki UTH w konkursie z dziedziny kryminalistyki

Uznanie w oczach Jury zyskała praca magisterska.

Porozumienie z Optima Logistics Group
Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z Optima Logistics Group Sp. z o.o.

Porozumienie z Optima Logistics Group

Współpraca będzie dotyczyć organizacji praktyk studenckich.

Porozumienie z ZS nr 59 w Warszawie
Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała współpracę dydaktyczną, organizacyjną oraz patronacką z Zespołem Szkół nr 59 w Warszawie.

Porozumienie z ZS nr 59 w Warszawie

Współpraca ma sprzyjać m.in. efektywnemu współdziałaniu w wykorzystaniu posiadanego potencjału dydaktycznego.

Otrzęsiny UTH już 19 listopada!
Już 19 listopada zapraszamy na Otrzęsiny UTH do Teatro Cubano!

Otrzęsiny UTH już 19 listopada!

Impreza odbędzie się w klubie Teatro Cubano.

Porozumienie z Omida S.A.
9 listopada Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała porozumienie z firmą Omida S.A..

Porozumienie z Omida S.A.

Omida Group oferuje rozwiązania z zakresu spedycji oraz transportu w kraju i za granicą.

Dzień Bezpieczeństwa wewnętrznego w UTH. Relacja
7 listopada Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej zorganizowała w swoich murach Dzień Bezpieczeństwa wewnętrznego.

Dzień Bezpieczeństwa wewnętrznego w UTH. Relacja

Wydarzenie skierowane było dla młodzieży szkół średnich.

UTH rozpoczyna współpracę z firmą Robert Bosch
30 października 2017 r. zainaugurowano współpracę pomiędzy Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej a firmą Robert Bosch, w ramach projektu „Wykształcony inżynier – pewna praca!”.

UTH rozpoczyna współpracę z firmą Robert Bosch

Studenci odbędą szkolenia w ramach projektu „Wykształcony inżynier – pewna praca!”.

TSL Team na Dniach Transportu Publicznego
Koło naukowe TSL Team na Dniach Transportu Publicznego w Warszawie.

TSL Team na Dniach Transportu Publicznego

Uczelniane koło naukowe wzięło udział w kolejnej edycji branżowego wydarzenia.