Opinie Partnerów

Mam przyjemność współpracować z Biurem Karier UTH im. H. Chodkowskiej. Nasz serwis InterviewMe zajmuje się doradzaniem kandydatom, jak skutecznie przygotować dokumenty aplikacyjne. W ramach naszego patronatu, proponujemy studentom UTH dostęp do kreatora CV online. Współpraca między UTH, a naszą firmą układa się bardzo pomyślnie. Zawsze możemy liczyć na wsparcie Biura Karier w zamieszczaniu przydatnych newsów dla studentów na stronie Biura Karier UTH. Mam nadzieję, że będziemy mogli kontynuować tę owocną współpracę jak najdłużej.

Kamila Okulska, Senior Internet Marketing Specialist, InterviewMe

 

Nasza firma jest globalnym operatorem logistycznym. W Polsce, w piętnastu naszych lokalizacjach zatrudniamy ponad 450 osób, dzięki którym dostarczamy wysokiej jakości usługi dla naszych klientów.

Z UTH im. H. Chodkowskiej współpracujemy od 2012 roku. Co roku, do naszego podwarszawskiego oddziału, przyjmujemy praktykantów z tej uczelni – głównie do działu dystrybucji krajowej. Cenimy sobie merytoryczne przygotowanie studentów i cieszymy się, że dzięki nam, mogą w praktyce wykorzystać wiedzę nabytą podczas studiów. Warto dodać, że po zakończonym stażu, kilku z nich zostało w naszej firmie na stałe.

Z okazji 25. rocznicy założenia życzymy Uczelni nieprzerwanego rozwoju i doskonalenia oraz, co oczywiste, dalszej z nami współpracy.

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k.

 

Jako operator logistyczny, firma z polskim kapitałem oraz potencjalny pracodawca z przyjemnością współpracujemy z Uczelnią Techniczno-Handlową. Nasza już prawie 5-letnia współpraca to przede wszystkim programy praktyk, organizacja staży oraz rekrutacja pracowników do naszych centrów logistycznych, jak również wykłady dla studentów oraz udział w organizowanych przez UTH konferencjach. Jesteśmy mile zaskoczeni otwartością Władz Uczelni, wykładowców oraz studentów na realną współpracę z biznesem, która potwierdza hasło „praktyczna strona wiedzy”. Według nas żadna polska uczelnia jak dotąd nie słuchała tak uważnie głosu biznesu i nie organizowała programu studiów pod rzeczywiste potrzeby przyszłych pracodawców. Współpraca z UTH to wymierne korzyści w postaci przygotowanych do pracy operacyjnej praktykantów, stażystów oraz pracowników - specjalistów, co jest niezwykle istotne przy obecnym bardzo niskim poziomie bezrobocia, szczególnie w naszej części kraju.

Maria Komorowska, Dyrektor Operacyjny - Point Of View

 

Vesta Polska współpracuje z Uczelnia Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej w zakresie praktyk i stażów studenckich oraz absolwenckich. W kilku przypadkach współpraca rozpoczynająca się od praktyk przerodziła się w stałą współpracę. Osoby te obecnie z sukcesami zajmują stanowiska m.in Spedytor Międzynarodowy czy Dyspozytor Transportu Międzynarodowego.

Jesteśmy szczególnie zadowolenie ze współpracy z biurem karier, które zawsze w szybki i konkretny sposób reaguje na nasze prośby.

Jestem przekonana, że nasza współpraca w dalszym ciągu pozostanie owocna i dla obu stron będzie przynosić wymierne korzyści.

Natalia Kopczacka-Gromysz, HR Manager, Vesta Polska

 

Z Uczelnią Techniczno–Handlową im. H. Chodkowskiej miałam okazję współpracować przy okazji organizowanych przez naszą firmę warsztatów i wykładów tematycznych dla studentów. Organizacja zawsze przebiegała bez zastrzeżeń, a same wydarzenia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Bardzo dobrze oceniam dotychczasową współpracę z Uczelnią i mam nadzieję, że w przyszłości ponownie pojawi się okazja do wspólnych działań na rzecz studentów.

Joanna Marszał, HR Projects Coordinator, HRO Personnel

 

Z Uczelnią Techniczno-Handlową mamy przyjemność współpracować od ponad roku. Fundacja Wspierania Rozwoju Realia Kariery, jako Partner w organizowanym przez UTH Klubie Absolwenta wspiera studentów i absolwentów w rozwoju kariery. Bardzo cenimy sobie współpracę z Biurem Karier, które regularnie poszerza swoją ofertę, jest otwarte na nasze pomysły, a także wspiera działania naszej Fundacji. Z okazji 25. urodzin życzymy wszystkim Pracownikom Uczelni, Wykładowcom, Studentom i Absolwentom wielu sukcesów, zwłaszcza tych zawodowych.

Filip Rostecki, Fundacja Wspierania Rozwoju Realia Kariery